Goed..
Dan is mooi zwart en Walter afstotend.
Veel van verwacht maar helaas valt het tegen, heeft erg weinig gedaan.
Beste Yvonne,
Bedankt voor uw review.
Voor hardnekkige vlekken te bestrijden kan de Power Cleaner een hele lange tijd ingewerkt worden.
Wij hebben u ondertussen via mail gecontacteerd met meer informatie.
Met vriendelijke groeten,
UltramarXL Products bv
Shampoo reinigt goed en het impregneer spul werkt ook top.
Duidelijke uitleg online en alle producten die nodig zijn zijn bijgeleverd
Could of done with a couple of more liters, ran out :(
Werkt goed, maar je krijgt soms wel witte vlekken. Het zou komen door overtollig impregneermiddel, maar het is moeilijk in te schatten of je teveel impregneermiddel aanbrengt. Dit is pas duidelijk wanneer het impregneermiddel is opgedroogd, maar dan zit je al met de vlekken.
Er is nooit iets aangekomen! Ik ben 115 euro kwijt!
Schnelle Lieferung und gute Qualität. Das Produkt lässt sich leicht verarbeiten mittels Gartensprüher.
Über die Dichtigkeit nach der Imprägnierung, kann ich aufgrund fehlendem Regen keine Aussage machen.
De kap van de boot ziet er na het schoonmaken heel goed uit.
Impregneer wordt pas gedaan als de kap naar de reparatie is geweest. Dus nog geen oordeel over. Ook de raamcleaner nog niet gebruikt.
Het is best prijzig maar dan heb je ook wel wat.
Veel werk en doet niks
Reiniger plastic ramen: Plastic Window Cleaner & Protector
Erg tevreden over de geleverde schoonmaak artikelen. Hebben absoluut waargemaakt wat beloofd werd!
De spullen waren zoals gewoonlijk snel geleverd.
Ik blijf het duur spul vinden maar eerlijk is eerlijk het werkt perfect dus volgend keer bestellen we het gewoon weer!
Zeer makkelijk in gebruik en prima kwaliteit 👌
Geen enkel (!) verschil met en zonder Ultramarijn op roestvlekken en ‘het weer’ in witte zeilen van een boot ondanks exact houden aan gebruiksaanwijzing en meerdere keren herhalen van de procedure.
Beste Bas,
Bedankt voor uw review.
Helaas hebben wij geen middel om roestvlekken te verwijderen. Onze excuses hiervoor.
Weervlekken kunt u zeker wel verwijderen. Echter raden wij aan om eerst te reinigen met de Shampoo en vervolgens met de Power Cleaner om zo het beste resultaat te bekomen.
Wij hebben u ondertussen via mail gecontacteerd met meer informatie.
Met vriendelijke groeten,
UltramarXL Products bv
Impregneermiddel voor katoen: Canvas & Cotton Protector